Stomatologia estetyczna Szczecin

70-402 Szczecin, Polska Kaszubska 59/1 Centrum

tel.: 91 820 48 81 | email: info@stomatologia-kaszubska.pl | | Gabinet czynny: poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00, Sobota 10:00 - 15:00 | Jak do nas trafić Stomatologia estetyczna Szczecin

W naszym Centrum kładziemy szczególny nacisk na tę dziedzinę z uwagi na wysokie wymagania jakie stawiają przed nami nasi Pacjenci.

W naszym Centrum kładziemy szczególny nacisk na tę dziedzinę z uwagi na wysokie wymagania jakie stawiają przed nami nasi Pacjenci. Stomatologia estetyczna oferuje współcześnie wiele rozwiązań, które pomagają stworzyć piękny, biały uśmiech, a nasi stomatolodzy posługując się tym wachlarzem możliwości na pewno pomogą Państwu cieszyć się białym i pełnym uzębieniem. W zakres naszych działań możemy włączyć:

Jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Zadbamy o to, by Państwa uśmiech zyskał biel i blask w sposób szybki i bezbolesny. Proponujemy zatem następujące metody wybielania:

Wybielanie lampą plazmową - uzyskanie znaczącej zmiany koloru w krótkim czasie jest możliwe tylko dzięki profesjonalnemu wybielaniu w gabinecie przy użyciu wysokoprocentowego żelu wybielającego Opalescence Xtra Boost, który stomatolog aktywuje lampą plazmową emitującą zimne, niebieskie światło. Efekt jest szybki, znaczący i utrzymuję się ok. 2 lat.

Wybielanie nakładkowe - pacjent otrzymuje w naszym gabinecie indywidualnie wykonane nakładki do których samodzielnie aplikuje żel wybielający. Decyduje także o efekcie wybielania zębów zaprzestając procedurę w momencie uzyskania satysfakcjonującego wyglądu. Proces wybielania jest kontrolowany przez lekarza stomatologa.

Wybielanie zębów martwych - czyli wybielanie pojedynczych zębów "od środka". Stomatolog umieszcza w danym zębie specjalnie do tego przeznaczony żel wybielający i wymienia na kolejnych wizytach do momentu uzyskania optymalnego efektu.

Licówki - sprawiają, że uśmiech może zyskać miano "hollywoodzkiego", bowiem umożliwiają nam dokonanie widocznej zmiany w zakresie koloru i kształtu zęba. Zaletą tego typu uzupełnień jest minimalnie inwazyjna technika preparacji. W naszym Centrum proponujemy pacjentom dwa rodzaje licówek:

Kompozytowe - wykonywane z kosmetycznych materiałów światłoutwardzalnych

Porcelanowe - cienkie płatki porcelany wykonywane przy współudziale technika dentystycznego

Korony pełnoceramiczne - stanowią najbardziej kosmetyczną formę tych uzupełnień protetycznych. Pozbawione podbudowy metalowej, odtwarzają wprost idealnie naturalne zęby. Łączą w sobie cechy zarówno estetycznej poprawy uzębienia jak i wzmocnienia struktury zęba.

Wypełnienia światłoutwardzalne - dzięki nowoczesnej technice wypełniania ubytków możemy Państwu zaproponować odbudowy najbardziej odzwierciedlające fizjologiczny wygląd zęba. Staramy się zawsze podchodzić indywidualnie do pacjenta traktując niejednokrotnie naszą pracę jak sztukę - kreując z masy kompozytowej imitację brakującej tkanki zęba wprost idealnie przypominającą tę własną - naturalną.

Piaskowanie - niweluje nieestetyczny osad na powierzchni zębów sprawiając, że po zabiegu stają się czyste, bielsze i lśniące.


adres


Realizacja umowy o dofinansowanie projektu "Podniesienie konkurencyjności SNZOZ DENT-MAR w Szczecinie poprzez stworzenie nowego oddziału firmy i wprowadzenie nowych innowacyjnych usług - dofinansowanie adaptacji lokalu i zakupów wyposażenia", numer umowy o dofinansowanie UDA – RPZP.01.01.01-32-369/09-00.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

program unia europejska