Protetyka Szczecin

70-402 Szczecin, Polska Kaszubska 59/1 Centrum

tel.: 91 820 48 81 | email: info@stomatologia-kaszubska.pl | | Gabinet czynny: poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00, Sobota 10:00 - 15:00 | Jak do nas trafić Protetyka Szczecin

Zajmujemy się wykonywaniem oraz dopasowywaniem pojedynczych oraz tzw. "wielozębowych" protez zębowych. Należy tym samym sobie uświadomić jak ważne dla naszego zgryzu, dziąseł oraz przede wszystkim samopoczucia jest uzupełnianie braków w zębach. Nieprawidłowe protezy czy ich nieobecność z biegiem czasu doprowadzają do zaniku kości żuchwy czy szczęki, a nieuzupełnione braki w zębach do nieestetycznego przesuwania czy rotacji pozostałych zębów. Wpływa to niekorzystnie na cały aparat żucia.

Jako centrum dentystyczne oferujemy najlepsze rozwiązania w zależności od stanu uzębienia, bierzemy pod uwagę możliwości finansowe pacjenta. Każdy problem rozpatrujemy indywidualnie. Zwracamy też dużą uwagę na estetykę wykonania: tak ważny aspekt w dzisiejszym świecie.

Protetyka, jaką oferujemy to protezy tzw. ruchome, które pacjent wyjmuje z ust np. na czas snu, oraz stałe przytwierdzone do implantów albo do zębów. Nasz zespól cały czas się dokształca w tej dziedzinie, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować to, co nowoczesne. Dodatkowo bez przerwy inwestujemy w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu pracujemy z wykorzystaniem najnowszej technologii.

Jeżeli Twoje zęby są zniszczone lub nieestetyczne, a odbudowanie korony zęba standardową metodą jest niewykonalne, polecamy korony protetyczne potocznie zwane „koronkami”. Wykonujemy korony porcelanowe na podbudowie stalowej, czy ze złota. Mając na uwadze oczekiwania estetyczne naszych pacjentów jeżeli chodzi o braki zębowe siekaczy proponujemy korony pełno ceramiczne, które wizualnie nie różnią się niczym od naturalnych zębów.

Zajmujemy się również mocowaniem koron protetycznych na implantach. 

Protetyka stomatologiczna to bardzo ważna dziedzina stomatologii.

Z punktu medycznego, odtwarza prawidłowe warunki zgryzowo-zwarciowe. Odbudowane zęby i zachowane pełne łuki zębowe gwarantują prawidłowy rozkład sił żucia, poprawiają rozgryzanie pokarmów, zapewniają lepszą pracę całego układu trawiennego.

Drugim aspektem jest kosmetyka, luki po utraconych zębach są widoczne przy uśmiechu, podświadomie ograniczamy nasz uśmiech aby ukryć widok czarnej dziury po straconym zębie. Po wstawieniu brakujących zębów poprawia się wygląd zewnętrzny naszej twarzy, wszystko zaczyna wracać do prawidłowego wyglądu, a i nasze odczucie i postrzeganie samego/samej siebie zmienia się na korzyść.

Dlatego dajemy państwu najlepsze metody i materiały odbudowy brakujących zębów.

Najbardziej kosmetyczne korony i mosty pełnoceramiczne, które oferujemy Państwu gwarantują doskonały wygląd i idealny komfort gryzienia. Naturalny wygląd, idealnie dopasowany do sąsiednich zębów i układu dziąseł zapewni Wam pełną swobodę uśmiechu i najlepszy wygląd kosmetyczny.

Piękne, białe i wymarzone zęby mogą być już w Twoim zasięgu i w szybkim czasie.

Licówki porcelanowe, tłoczone, o idealnym wyglądzie kosmetycznym pozwolą natychmiast poprawić każdy uśmiech. Likwidują niedoskonałości koloru, kształtu i rozmiaru zębów.

Piękny naturalny wygląd, idealnie zgrany z girlandą dziąsłową, tworzy jedną całość nie do odróżnienia dla znajomych a nawet lekarzy dentystów.

Wszystkie zabiegi są zupełnie bezbolesne i mało inwazyjne.

Zapewniamy doskonały komfort dla pacjentów i bardzo dobrze słuchamy czego od Nas oczekują. Wasz wygląd i samopoczucie jest dla Nas najważniejszy. Podczas leczenia funkcjonują Państwo zupełnie normalnie bez konieczności brania urlopu na czas leczenia.

Koronami, mostami i licówkami porcelanowymi w prosty sposób zmieniamy uśmiech na "hollywoodzki uśmiech".

Nasze prace nawet po kilkunastoletnim użytkowaniu wyglądają dalej pięknie i spełniają nadal swoją funkcję.


adres


Realizacja umowy o dofinansowanie projektu "Podniesienie konkurencyjności SNZOZ DENT-MAR w Szczecinie poprzez stworzenie nowego oddziału firmy i wprowadzenie nowych innowacyjnych usług - dofinansowanie adaptacji lokalu i zakupów wyposażenia", numer umowy o dofinansowanie UDA – RPZP.01.01.01-32-369/09-00.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

program unia europejska