Nowoczesny gabinet stomatologiczny Szczecin

70-402 Szczecin, Polska Kaszubska 59/1 Centrum

tel.: 91 820 48 81 | email: info@stomatologia-kaszubska.pl | | Gabinet czynny: poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00, Sobota 10:00 - 15:00 | Jak do nas trafić Nowoczesny gabinet stomatologiczny Szczecin

Z myślą o naszych pacjentach, dbając o ich zdrowie i komfort oraz w trosce o najwyższy poziom świadczonych przez nas usług, oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt. My- lekarze, podążający za postępem w dziedzinie medycyny, mając do dyspozycji najnowsze technologie, jesteśmy w stanie zaproponować naszym pacjentom kompleksową opiekę w zakresie diagnostyki i leczenia. Wyposażyliśmy nasz gabinet stomatologiczny w sprzęt, który spełnia wszelkie oczekiwania naszych pacjentów:

stomatologia Szczecin

Unit stomatologiczny- zajmuje centralne miejsce w gabinecie i z racji tego, że to właśnie na nim spędza czas nasz pacjent- zadbaliśmy o to,by był miejscem wygodnym, komfortowym, a zarazem spełniającym wszelkie warunki do leczenia na najwyższym poziomie. Nasz gabinet dysponuje sprzętem: A-DEC 500- jest to unit w pełni dostosowany do potrzeb zarówno pacjenta jak i lekarza, pozwalający na ergonomiczną pracę zespołu stomatologicznego, a także relaks i wygodę siedzącego.

Kamera wewnątrzustna- ubytek, nieszczelność, przebarwienie...? Pokażemy Ci każdą najdrobniejszą niedoskonałość w Twojej jamie ustnej na ekranie monitora! U nas pacjent jest w pełni świadomy swojego stanu uzębienia, a przebieg i efekty leczenia może na bieżąco obserwować dzięki nowoczesnej aparaturze.

Radiowizjografia- znikoma dawka promieniowania i precyzyjne zdjęcie w zaledwie kilka sekund bez schodzenia z fotela stomatologicznego! Dbając o bezpieczeństwo i szanując Państwa czas wykonujemy pojedyncze zdjęcia zębowe w obrębie naszego gabinetu,dzięki którym możliwa jest dogłębna analiza jamy ustnej zapewniająca lepsze i skuteczniejsze leczenie. Dzięki nowoczesnej technologii opartej na natychmiastowym przesłaniu obrazu do komputera unika się obróbki chemicznej, a zdjęcia wykonane metodą radiowizjografii cechują się wysoką jakością pozwalającą na dokładną diagnozę oraz obrazowanie przebiegu leczenia. Dysponujemy aparatem Genoray EZX-60, którego niewątpliwą zaletą jest bardzo wysoka jakość obrazowania, krótki czas ekspozycji a także wygodna diagnostyka podczas każdego etapu leczenia.

Pantomograf- zobrazowanie całej szczęki, żuchwy i przynależnych okolic na jednym zdjęciu- to żaden problem! W naszym Centrum posiadamy wysokiej klasy pantomograf- Orthophos XG Plus,dzięki któremu uzyskujemy w kilka sekund pełen obraz całego uzębienia pacjenta. Jest to badanie niezbędne w przypadku planowania leczenia chirurgicznego, implantologicznego, ortodontycznego. Pozwala nam to na właściwe i szybkie zdiagnozowanie pacjenta. Dużą zaletą aparatu jest możliwość regulacji natężenia promieniowania- opcja skierowana szczególnie do dzieci, które mogą być poddawane działaniu promieni X w najmniejszej możliwej dawce.

Mikroskop Opmi Pro Ergo- dysponujemy najnowocześniejszym mikroskopem zabiegowym wyposażonym w światło xenonowe oraz kamerę, umożliwiającym dokładną diagnozę oraz precyzyjną pracę. Pomaga on dostrzec to, co niewidzialne w lusterku stomatologicznym:

– umożliwia wizualizację kanałów korzeniowych

– dostrzeżenie przewężeń, obliteracji, perforacji, dodatkowych kanałów

– jest pomocny przy usuwaniu złamanych narzędzi z kanału

– pozwala dostrzec mikropęknięcia korzenia, złamania niewidoczne gołym okiem

Raypex 5- leczenie endodontyczne przeprowadzamy pod kontrolą endometru- urządzenia o wysokiej precyzji, które dokładnie określa początek wierzchołka fizjologicznego zęba i pozwala na bezpieczne opracowanie kanału korzeniowego.

Endy 6000 - dzięki mikrosilnikowi endodontycznemu leczenie kanałowe w naszym gabinecie jest przeprowadzane w sposób sprawny, dokładny i bezpieczny, przy wykorzystaniu rotacyjnych narzędzi niklowo- tytanowych. Do zalet leczenia z wykorzystaniem tego urządzenia należy:

– zminimalizowanie ryzyka złamania narzędzia dzięki innowacyjnej funkcji autorewersu

– zminimalizowanie ryzyka przejścia poza otwór wierzchołkowy dzięki funkcji endometru

Eq Master- uwieńczeniem leczenia endodontycznego jest zawsze dokładne, szczelne i biokompatybilne wypełnienie kanałów. Proponujemy naszym Pacjentom nowoczesny system wypełniania uplastycznioną gutaperką, który łączy w sobie bezpieczeństwo, precyzję oraz znacznie skraca czas pracy. Rozgrzana gutaperka kondensowana w kanale dostosowuje się swym kształtem do każdego- nawet najbardziej skomplikowanego anatomicznie systemu kanałowego, dzięki czemu możliwe jest pełne, trójwymiarowe wypełnienie.

Variosurg- zapewniamy naszym pacjentom opiekę na najwyższym poziome także podczas zabiegów chirurgicznych. Wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki którym przecinanie kości odbywa się przy użyciu ultradźwięków. Tego typu zastosowanie redukuje emisję ciepła, a w konsekwencji zmniejsza narażenie na osteonekrozę i uszkodzenia tkanek miękkich. Drgania ultradźwiękowe tną selektywnie i z niebywałą precyzją tylko struktury zmineralizowane, więc ryzyko uszkodzenia jest minimalne.


adres


Realizacja umowy o dofinansowanie projektu "Podniesienie konkurencyjności SNZOZ DENT-MAR w Szczecinie poprzez stworzenie nowego oddziału firmy i wprowadzenie nowych innowacyjnych usług - dofinansowanie adaptacji lokalu i zakupów wyposażenia", numer umowy o dofinansowanie UDA – RPZP.01.01.01-32-369/09-00.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

program unia europejska