Licówki porcelanowe Szczecin

70-402 Szczecin, Polska Kaszubska 59/1 Centrum

tel.: 91 820 48 81 | email: info@stomatologia-kaszubska.pl | | Gabinet czynny: poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00, Sobota 10:00 - 15:00 | Jak do nas trafić Licówki porcelanowe Szczecin

Szlachetna porcelana, czyli licówki do zadań specjalnych.

Dla osób, które chcą poprawić wygląd zębów, ale nie mogą (z różnych względów) zdecydować się na bardziej radykalne i trwałe zabiegi, dobrym wyjściem może być nałożenie na własne zęby licówek, czyli cieniutkich warstw porcelany mocowanych na specjalny cement. W ten sposób można nie tylko zmienić barwę zęba, ale także - do pewnych granic - zmodyfikować jego wielkość i kształt, a nawet nieco wyrównać szereg. Za pomocą licówek czasem zmienia się kształt zęba, np. u osoby, która nie ma dwójek, a dzięki zabiegom ortodonty jej kły zostały przesunięte, dzięki czemu sąsiadują z jedynkami - kły przerabia się na dwójki. Teoretycznie licówki zakłada się tylko na zdrowe, żywe zęby, ale czasem można założyć ją także na ząb martwy, jeśli jest on w idealnym stanie (to ograniczenie wynika z tego, iż martwy ząb z czasem robi się słaby i kruchy i całość może okazać się bardzo nietrwała). Nie jest to metoda idealna, bowiem licówki są dość wrażliwe, kruche, szczególnie szkodzi im odgryzanie kęsów twardych pokarmów. Nie można też z nich po jakimś czasie zrezygnować, bowiem zanim się je założy, ząb trzeba odpowiednio przygotować (oszlifować), a zatem musi on być już zawsze przykryty ochronną warstwą. Oczywiście można z czasem zmienić licówki na rozwiązanie trwalsze, ale i bardziej inwazyjne, czyli na korony.

licówki Szczecin

Licówki IPS Empress Esthetic najlepszy materiał na rynku do wykonywania licówek porcelanowych, wkładów i nakładów typu inlay onlay

Bardzo wysoka estetyka(niezależnie od preparowanego zęba)

Wysoka wytrzymałość

Uzyskanie pełnej naturalności wyglądu i koloru zęba


adres


Realizacja umowy o dofinansowanie projektu "Podniesienie konkurencyjności SNZOZ DENT-MAR w Szczecinie poprzez stworzenie nowego oddziału firmy i wprowadzenie nowych innowacyjnych usług - dofinansowanie adaptacji lokalu i zakupów wyposażenia", numer umowy o dofinansowanie UDA – RPZP.01.01.01-32-369/09-00.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

program unia europejska